KAZAN HURDACILIK (SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ)

2. EL MAKİNA ALIM SATIMI KONUSUNDA HAZIRLIKLARIMIZ DEVAM EDİYOR ELİMİZDE BULUNAN MAKİNALARIN İLANLARINA ŞİMDİLİK ANA SAYFADAN VE SOL BLOK MAKİNA İLAN SAYFASINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

PLASTİK HURDA

  Plastik günümüzde insan hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini gerektiğinden fazla almış, hatta biliçsizce kullanımı neticesinde, insan sağlığına zararları nın bi hayli fazla olduğu iyice anlaşılmaya başlanmıştır. Hemen hemen çevremize baktığımız heryerde Plastik hurda görmek mümkün hale gelmiştir.   

       Hurda plastik aslında toparlanması zordur. Hacim olarak çok yer işgal etmesine rağmen, kg olarak fazla ağırlık tutmaz. Plastik hurda da çevreye oldukça zararlı bir maddedir.Hurda plastiğin geri dönüşüme kazandırılması da hem ekonomik bakımdan,hem ekolojik bakımdan, hemde insan sağlığı bakımından çok önemlidir.

       Sizin için plastik hurda nın ekonomik getirisi önemli olmayacaksa çöpe atmak yerine, hurda plastiklerinizi geçimini hurda plastik den de sağlayanlara ulaştırmanın bir yolunu bulmaya çalışmak ne kadar iyi olur.    

DUYURU: FİRMAMIZ SADECE YUMUŞAK PLASTİK HURDA ALIMI YAPMAKTADIR. SERT PLASTİK, KARIŞIK HURDA, PET VE NAYLON ALIMI YAPMIYORUZ .                  

İMALAT VE KULLANIMDAN ARTAN TEKRAR KULLANMAYA MÜSAİT (TEMİZ)18-20 KG PLASTİK KOVA 20-25-50 vb KG PLASTİK BİDON 100-150-200-250 VE YUKARI KG LIK PLASTİK VARİLLERE ÖZEL FİYAT VERİLİR

2.EL MAKİNALAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.70444.7233
Euro5.48095.5029
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 28° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret54161